image

Evden Eve Nakliyat

İnsanların yeni bir eve taşınması nereden baksanız tam bir kabustur. Eski evinize, komşularınıza ve mahallenize veda etmek ve özlem duymak çok zordur, ama bir taraftan yeni evinize taşıncağınızı düşünmek heyecan verici. Bu taşınma serüveninin sonunda bir Nasıl taşınacağız ve o ağır eşyalar yukarı sağlam bir şekilde, bir çizik bile almadan nasıl çıkarılacak, porselen takımlarımız ya kırılırsa ya da eşyalarımız ya kaybolursa stresi her insanda kaygı bırakabiliyor. Birde eşyaların paketlenmesiydi taşındığın yeni evde yeni düzene göre dizmesiydi bunları düşünmek bile insanı yoruyor. İşte Avşarlar Nakliyat tam da bunun için var. Siz endişelenmeyin, düşünmeyin, yorulmayın ve kaygılanmayın diye var…


Sizde eğer Avşarlar Nakliyat ile çalışırsanız, yeni eve taşınma maceranızın nasıl olacağını bir anlatalım. Anlaşmamızı yaptıktan sonra, bize verdiğiniz tarihte evinize geliyoruz. Eşyalarınızı, hepsinin korunma ihtiyacına göre en sağlam şekilde paketliyoruz. Çünkü biliyoruz ki eş taşımak öyle sadece eşyaları oradan alıp öbür yana götürmekten ibaret değil. Asıl iş o eşyalara hiç zarar vermeden taşıyabilmek. Biz de size bunun güvencesini veriyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesinin ardından, istediğiniz tarihte eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz. Hatta size şöyle bir pratik bilgi vereyim; Eşyalarınızı paketlerken, hangi eşyanızın hangi odaya koyulacağına karar verdiğinizde Üzerine notlar yazılarak yeni evinizin istediğiniz odasına nokta atışı olarak taşınır ve hiçbir zarar gelmeden bırakılır.


Ciddiyete, samimiyete ve özveriye dayanan, titiz bir iş istiyorsanız; şüpheniz ilk tercihiniz Avşarlar Nakliyat olmalı. Taşıma işlemlerinizi titizlikle ile yapan ekibimiz ile eşyalarınızı bize emanet ederken içinizde hiçbir korkuya ve endişeye yer kalmaz. Planlı, programlı davranarak ve profesyonel bir ekip ile işimizi yapıyoruz. Yeni bir eve taşınmak gözünüzde kâbusa dönüşmesin. Avşarlar Nakliyat ile yeni evinize hızlıca taşının, hem de eşya paketleme yükünden kurtulmuş olun Hemde stresden. Günün her saati bize ulaşabilirsiniz, nakliye işlemini dileğiniz zaman gerçekleştiririz.

Bizimle İletişimde Kalalım