Biz Kimiz

Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine misyon edinmiş Avşarlar nakliyat olarak profesyonel ev eşyası,mobilya,mobilya,gıda,antika ve depoloma gibi eşya taşımaclığına yön vermekteyiz. Sektörde müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde üstün tutmak ve mantıklı fikirler sunmaktayız. Bizler sizin malınızı kendi malımız gibi taşımaya özen göstererek bu sektörde öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Avşarlar nakliyat etkin referansları ve geniş müşteri portföyü olan bir taşıma şirketidir. Güven ve ilkelerle yolumuza devam ediyoruz.

Müşteri portföyümüze 1993’ten beri sigorta garantili hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız emin ellerde istediğiniz şekilde ister şehir içi ister şehirlerarası. Belirlediğiniz noktalara taşımakta kendimize misyon etmiş ve çözüm olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Türkiyede sayılı firmalardan olan Avşar Nakliyat ile çalışmaktan büyük keyif alacağınıza inanıyoruz. Avşar nakliyatla gözünüz arkada kalmasın

81 Türkiyegeneli
7500 Memnun Müşteri
15000 Yapılan İŞ

Misyonumuz

Avşarlar nakliyat, iş disiplinine önem vermiş uzman ve eğitimli kadrosuyla Müşteri memnuniyetini öncelikli tutup doğru ve emin adımlarla Büyük bir zevkle hizmet vermekten gurur duymaktadır. Siz müşterilerimize 7/24 taşımacılık yaparak sektördeki farkını ortaya koymaktadır.

Vizyom

Avşarlar nakliyat İstanbul ile sınırlı değildir. Türkiyede öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla kendisine hedef belirlemiştir. Müşterilerimize her zaman iş ahlakına uygun yaklaşarak hızlı,güvenli,kusursuz ve hızlı taşımacılık imkanı sunmaktadır. Taşımacılık sektöründe sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak daha iyi ve daha yenisi için emin adımlarla çalışmaktadır.

Bizimle İletişimde Kalalım