image

Taşımacılık ve Lojistik

Avşarlar Nakliyat . Taşınmasını istediğiniz eşyanın ve ya eşyalarının boyutu ve ağırlığı ne olursa olsun 81 il ve ilçelere taşıma hizmeti sağlamaktan asla çekinmez. İstanbul içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat taşımacılığını güvenle ve planlı bir şekilde en mükemmel başarı ile size sunmakta ısrarlıyız. Siz sadece istediğiniz şehre ve süresine karar verin. Gerisini Avşarlar nakliyat halleder.

Paketleme, taşıma, gümrük muayene işlemleri, depolama, eşya yerleşimi ve ilgili diğer taşınma sürecinin tamamında bir bütün olarak ele çalıp çözüm sunmaktadır. Başka bir eve taşınmak insanların şahsi ve toplumsal hayatlarında karşılaştığı stres dolu bir süreçtir. Şehirlerarası taşınma ise bu stres seviyesini çok yukarılara çıkarmaktadır. (Yapılan bir araştırmaya göre bu seviye boşanma sürecinden bile fazladır). Bu yüzden Avşarlar Nakliyat olarak hedefimiz sizin gönül rahatlığıyla taşınmanızı sağlayacak bir müşteri hizmeti sunarak bütün bu endişelerinizi hafifleteceğimizi vaat ediyoruz..

Fuar ve Stand Taşıma Hizmeti

image

Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi ya da kurumlara özel fuar mazelmelerinin ve standlarının taşınması ve nakliyesi hizmeti Avşarlar Nakliyat Tarafından verilmektedir. Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle ve planlı bir şekilde alındıktan sonra, Fuar alanına müşterilerimizin istediği fuar alanına stand kurulumu titizlikle yapılır. Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde aynı şekilde titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz. Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız . Fuarlar zamanlı taşımanın önemli olduğu yerlerdir. bu yüzden müşterinin beklentisi doğrultusunda nakliye programının hazırlanıp bu program doğrultusunda taşımanın yapılması son derece önemlidir. Montolama ve kurulum işlemleri firmanın talebi doğrultusunda tarafımızca yapılmaktadır.

Bizimle İletişimde Kalalım