Ofis ve İşyeri Taşımacalığı

Ofis ve işyeri taşımacalığı Hizmetimiz Avşarlar Nakliyat Tarafında Bir ekip gönderilir. Taşıma ekibi Avşarlar Nakliyat taşıma prensibinin ayrılmaz bir parçasıdır. Taşıma Ekibi, müşterinin beklentilerini harfiyen öğrenir ve taşımanın hangi noktalar arasında, nasıl yapılacağını planlar, planlanan bu hizmeti en yüksek titizlikle ve profesyonelce, kaliteli nakliye işini sağlayarak planını yerine getirir.


Avşarlar nakliyat belirli bir program ve plana tabidir. Bu plan sayesinde Ofis ve İşyeri taşımacılığı talebinde bulunan misafirlerimiz için herhangi bir telaş ve endişeye yol açmadan soğuk kanlılıkla uygular.


Taşıma ekibimiz, hizmet süresince herzaman misafirlerimizin beklentilerine göre hareket eder. Taşıma ekibimiz taşıyacağınız her eşyanın bu bir iğne bile olsa onu kayıt eder ve işlerini eksiksiz yerine getirdiğinden emin olana kadar o iş alanından ayrılmaz. Kayıt defterindeki eşyaların eksiksiz,sağlam ve herhangi bir kayıp söz konusu olmadan yerine getirdiğinden emin olacağı şekilde hareket eder.


Bu doğrultuda Avşarlar Nakliyat sizin hiçbir şekilde elinizi sürmeden teknolojik eşyaların,antika ve kırılabilir tüm eşyalarınızı titizlikle paketler ve ambalaj haline getirilir. Odalara hangi eşyaların nereye taşınacağını da önceden taşıma ekibimiz size danışır ve hatta tanışacak yeni yeri öncesinde ziyaret ederek size yeni fikirler bile sunabilir.

image
Bizimle İletişimde Kalalım